Polish Sparta Gladiators

Forum klanowe SPG.


#1 2009-01-16 00:49:37

lisekjunior

Wojownik

Zarejestrowany: 2009-01-15
Posty: 7
Punktów :   

Forum

Ja tam może nowy jestem i się nie znam ale wydaje mi się, że warunkiem wstąpienia do klanu jest rejestracja na forum.
PYTANIE DO WODZA:
Czemu jest zarejestrowanych tylko 9 użytkowników?
Czy w tym klanie są jakieś zasady?

Nie wiem jak jest w innych klanach bo gram od niedawna.

Offline

 

#2 2009-01-16 11:59:53

MegasAlexandros

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 57
Punktów :   

Re: Forum

No cóż Lisek, nie każdy jest taki porządny i zaangażowany jak Ty po prostu... Rejestracja na forum jest formalnym warunkiem wstąpienia do klanu, ale z nieznanych mi przyczyn ludzie to olewają A szkoda, bo można przecież załapać się na zapomogę, podzielić jakimiś pomysłami, poprosić o pomoc, porady.

Nie wiem niestety jak skłonić więcej osób do rejestracji. Wysyłałem do wszystkich prywatne wiadomości, info w newsletterze i nic. A trudno iść tak dalego, żeby wywalać z klanu niezarejestrowanych, bo klan by bardzo osłabł. Spróbuj zachęcić innych z SPG na czacie do rejestracji!

Co do zasad, nie w każdym klanie są one sprecyzowane, nie każdy klan ma nawet stronę/forum. Holy Assassins nie ma nic, komunikują się tylko na czacie. Co do naszych zasad, oczywiste jest nieatakowanie sojuszników i nie przeszkadzanie kolegom z klanu, za co wywalony został szymonMISTRZszymon. Jeśli ktoś ma jakieś pomysły, jakie zasady można by wprowadzić, to proszę pisać

Offline

 

#3 2009-01-22 13:44:02

lukasz7666

Wojownik

Zarejestrowany: 2009-01-20
Posty: 8
Punktów :   

Re: Forum

Podzielam wasze zdania z nierejestrowaniem sie na forum ja oczywiście sie zajerestrowałem Mam nadzieje że nasz klan bedzie sie rozwijał w dobrym kierunku

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.inkwizycja.pun.pl www.komputerownik.pun.pl www.kroliki.pun.pl www.drahle.pun.pl www.grupa-niepokonanych.pun.pl